Nowości maja – Rossmann 2+2, Ekobieca, DM i mnóstwo upominków

Zastanawiałam się, czy umieścić majowe zestawienie nowości. Po pierwsze, jest tego mnóstwo. Po drugie, sporą część mieliście okazję widzieć na blogu. Po trzecie i najważniejsze – sama boję się ujrzeć to wszystko zestawione w jednym poście. Ostatecznie zdecydowałam, że to zrobię. Będzie to dla mnie motywacja, żeby powstrzymywać się w czerwcu od zakupów, bo jakby nie patrzeć, niczego tak na prawdę nie potrzebuję. Wiem, że całkowicie nie uda mi się powstrzymać od zakupów, ale chcę je ograniczyć do minimum. Przejdźmy jednak do pokazywania nowości, a zapewne zrozumiecie, czemu nie chciałam widzieć tego wszystkiego razem 😉
W drogerii internetowej Ekobieca była akcja, w ramach której 5% od zrobionych zakupów było przekazywane na pomoc kotkom. Miałam w planie zakup kilku rzeczy, ale nie były mi potrzebne na już. Jednak sam fakt, że mogę pomóc kociakom sprawił, że bez wahania wybrałam kilka produktów. Kocham zwierzęta, dlatego nie umiałam przejść obojętnie obok takiej akcji. W sumie udało się zebrać 3303,9zł. Super! Skusiłam się na piękną szczotkę Tangle Angel Extreme, która jest fajna, ale chyba nie zdetronizuje używanej przeze mnie od wielu lat The Wet Brush. Jestem za to bardzo zadowolona z kremu BB Sweet Cotton Holika Holika. Świetny kolor, idealny mat i łatwe rozprowadzanie. Na pewno zostanie ulubieńcem czerwca! Polecam Wam również pomadę do brwi Freedom i prasowany puder ryżowy Ecocera. W końcu mogę mieć mój ulubiony puder zawsze przy sobie.
Z promocji 2+2 na pielęgnacje cery w Rossmannie nie planowałam korzystać. Później pomyślałam, że jest tyle nowych maseczek, które chciałabym wypróbować, że w sumie żal nie skorzystać z takiej okazji. Wybrałam maseczki L’Oreal Czysta Glinka i maseczkę Magic Rose Evree. Używałam już wszystkich masek L’Oreal i przyznaję, że nie sądziłam, iż mogą mi się tak bardzo spodobać drogeryjne maseczki z glinką! Wszystkie wersje są super i teraz używam tylko ich. Magic Rose czeka na swoją kolej.
Z nowości Bell skusiłam się na pomadkę zmieniającą kolor. Na ustach daje ładny, różowy odcień. Kupiłam też błyszczyk optycznie wybielający zęby. Niestety nie działa i mam wrażenie, że po jego użyciu moje zęby wydają się bardziej żółte niż bielsze…

Zakupy z DM już Wam pokazywałam. Mogliście zobaczyć je TUTAJ. Znajdziecie tam również zakupy z Primarka.

W maju dotarła do mnie również kwietniowa Liferia.

Od portalu Ofeminin otrzymałam do testów zestaw Lirene z witaminą C i D. W czerwcu pojawi się ich recenzja.
Otrzymałam również paczkę ambasadorską od NaturalsPharm. Całą zawartość z opisem produktów znajdziecie TUTAJ.
Z konferencji Meet Beauty przywiozłam mnóstwo upominków od sponsorów. Trochę przeraża mnie ich ilość, ale również cudownie będzie poznać wiele nowych produktów. Wszystkie produkty możecie zobaczyć TUTAJ, a poczytać o samej konferencji TUTAJ.

Pozdrawiam!

Don`t copy text!