Detox Max | Oczyszczanie w 7 dni z Noble Health

Od początku roku walczę o wymarzoną sylwetkę. Nie jest łatwo, ale najważniejsze to nie poddawać się. Czasami wystarczy odpowiednia dieta i ćwiczenia, a czasami warto również lekko się wspomóc. Nie mam nic przeciwko suplementom diety, szczególnie tym opierającym się na naturalnych składnikach. W paczce ambasadorskiej od NaturalsPharm otrzymałam produkt, który od razu wpadł mi w oko – Detox Max Noble Health. Detox Max to program oczyszczający, który ma zapewnić detox organizmu w 7 dni. Idea oczyszczenia organizmu w tydzień bez wysiłku i specjalnej diety brzmiała kusząco, dlatego od razu zabrałam się za testowanie produktu. Dzisiaj przedstawię Wam jego działanie, składniki aktywne oraz moją opinię i efekty stosowania. Znajdziecie tutaj również bardzo fajny i prosty test na sprawdzenie, czy Wasz organizm potrzebuje detoksu.

DETOX MAX NOBLE HEALTH - detox organizmu w 7dni

DETOX MAX NOBLE HEALTH

Detox Max to suplement diety, który ma za zadanie oczyścić organizm z toksyn. Zawiera 9 składników pochodzenia naturalnego, które wspomagają proces detoksykacji organizmu oraz przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego i pracy nerek.

Cena: 20zł

DETOX MAX NOBLE HEALTH opinie, efekty, stosowanie

SKŁADNIKI DETOX MAX

Składniki aktywne Detox Max to:

  • Korzeń mniszka lekarskiego – wspomaga proces
    detoksykacji organizmu, funkcje trawienne, pracę wątroby i funkcjonowanie układu moczowego (nerek).
  • Fiołek trójbarwny – wspomaga prawidłowe funkcje układu trawiennego.
  • Nasiona ostropestu – pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji wątroby odpowiedzialnych za oczyszczanie organizmu (funkcje detoksykacji).
  • Aloes – pomaga usuwać uboczne produkty przemiany materii z organizmu.
  • Pokrzywa – wspomaga funkcje wydalnicze nerek, oczyszcza organizm z toksyn.
  • Suszone śliwki – zawierają pektyny, które oczyszczają organizm.
  • Błonnik owsiany, jęczmienny i jabłkowy – usprawniają działanie układu trawiennego.
Detox Max 7 dni efekty, składniki aktywne, opinie, blog

DETOX MAX – STOSOWANIE

W opakowaniu Detox Max znajduje się 21 tabletek, po 3 na każdy dzień tygodnia. Na początku obawiałam się, że każdą tabletkę trzeba brać o innej porze dnia, co mogłoby sprawić trochę kłopotu z pamiętaniem o kolejnej dawce. Na szczęście myliłam się. Zażywa się 3 tabletki na raz popijając szklanką wody. Najlepiej spożyć je rano i tak też robiłam. Na opakowaniu mamy przypisane dni tygodnia do każdego rzędu tabletek. Najlepiej więc zacząć 7 dniowy detox od poniedziałku, bo tak łatwo kontrolować, czy na pewno zażyło się dzisiaj suplement.

DETOX MAX skład, działanie, opinie

Jak sprawdzić, czy organizm potrzebuje detoksu?

Na opakowaniu Detox Max podano bardzo fajny test, dzięki któremu możemy sprawdzić, czy Nasz organizm potrzebuje detoxu. Wystarczy wypić po śniadaniu ok. 300ml soku z buraka i obserwować zabarwienie moczu. Jeżeli kolor pierwszego moczu zmienił odcień na czerwony oznacza to, że przyda Nam się detox. Im później kolor moczu zmieni zabarwienie, tym lepiej. Test najlepiej wykonać przed rozpoczęciem zażywania Detox Max i po zakończeniu kuracji. Strasznie żałuję, że tak późno zlazłam tę informację, bo chętnie sprawdziłabym działanie produktu tym testem. Jeżeli będziecie go wykonywać przed i po kuracji, to dajcie znać o rezultatach, bo jestem bardzo ciekawa!

Jak sprawdzić, czy organizm potrzebuje detoksu? Detox w 7 dni z Noble Health

DETOX MAX – opinia i efekty

Po 7-dniowym oczyszczaniu z Detox Max zauważyłam przypływ energii i zmniejszony apetyt, do czego zapewne przyczynił się błonnik. Zauważyłam też wpływ na pracę nerek, bo częściej odwiedzałam toaletę. Żałuję bardzo, że nie zrobiłam testu z sokiem z buraka, bo to mogłoby uwidocznić więcej rezultatów działania. W inne trzeba uwierzyć na słowo, bo nie da się ich naocznie stwierdzić.

Detox Max to preparat tani, prosty w użyciu i z dużą ilością składników aktywnych. Warto po niego sięgnąć, jeżeli czujesz potrzebę oczyszczenia organizmu. Ogromnym plusem jest fakt, że kuracja jest bardzo szybka – wystarczy tylko 7 dni, aby cieszyć się z rezultatów.

Pozdrawiam!

Don`t copy text!