Klub Rossmann | -49% (-55%) na kolorówkę w Rossmannie w dniach 20.04-28.04.17

Na pewno wiele z Was czeka na promocję w Rossmannie na kosmetyki do makijażu. Oficjalnie wiadomo już, że odbędzie się ona w dniach 20.04-28.04.17. Tym razem nie będzie podziału na konkretne kategorie – od 20-go startuje promocja na wszystkie kosmetyki do makijażu. Osobiście podoba mi się ta opcja i cieszę się bardzo z takiej zmiany. Rabat wynosi -49%, ale można go zwiększyć do -55% poprzez dołączenie do Klubu Rossmann! Jest jednak jeden haczyk – aby skorzystać ze zniżki -55% trzeba kupić minimum 3 produkty.
Klub Rossmann wystartował wczoraj (10.04.17). Aby do niego dołączyć wystarczy pobrać aplikację na telefon i zarejestrować się w programie. Dołączenie do klubu daje możliwość skorzystania ze spersonalizowanych promocji i większych rabatów (np. dla osób należących do programu Rossnę!). Dodatkowo w aplikacji możecie robić zakupy online, zlokalizować najbliższą drogerię Rossmann i być na bieżąco z najnowszymi promocjami i nowymi produktami. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.
Nie mogę się już doczekać najbliższej promocji, bo mam kilka rzeczy na oku, a jeszcze większy rabat dodatkowo zachęca. A Wy skusicie się na coś?

Pozdrawiam!