Połączenie idealne – Pink Gold Semilac 094 i Peach Milk Semilac 055

Dawno na blogu nie było paznokci, dlatego dzisiaj chcę Wam pokazać, co aktualnie na nich gości. Jest to duet z Semilaca – Pink Gold Semilac 094 i Peach Milk Semilac 055. Pink Gold Semilac to często wybierany kolor i wcale mnie to nie dziwi, bo jest naprawdę piękny. Nie pasuje mi jednak do końca na wszystkich paznokciach, zazwyczaj wolę używać go jako dodatek, dzięki któremu manicure nabierze blasku. Tym razem połączyłam go z mleczną brzoskwinią Peach Milk Semilac.

Pink Gold Semilac 094 i Peach Milk Semilac 055
Pink Gold Semilac 094 i Peach Milk Semilac 055 - swatche na paznokciach

PINK GOLD SEMILAC 094

Pink Gold Semilac to kolor z podstawowej kolekcji lakierów hybrydowych Semilac, który od razu po premierze znalazł wielu zwolenników. Ja chwilę mu się opierałam, ale w końcu trafił do mojej kolekcji i muszę przyznać, że jest naprawdę ładny i cieszy oko. Zazwyczaj używam go jako dodatek na jednym, góra dwóch paznokciach, ale zdarza się i tak, że ląduje na wszystkich paznokciach, szczególnie tych u stóp. Polubiłam go również za świetne krycie. Przy jednej warstwie jest już prawie idealnie, ja jednak dla pewności nakładłam 2 cieniutkie. Trzyma się długo i nie ma problemu z jego ściągnięciem.

Pink Gold Semilac 094 i Peach Milk Semilac 055 swatche. Z czym łączyć Pink Gold Semilac?

PEACH MILK SEMILAC 055

Jeżeli zastanawiacie się, z czym łączyć Pink Gold Semilac, to moją propozycją jest zestawienie go z piękną, delikatną brzoskwinią, jaką jest Peach Milk Semilac. To również kolor z podstawowej kolekcji lakierów hybrydowych Semilac. Skusiłam się na niego szukając idealnego, brzoskwiniowego lakieru i muszę przyznać, że wybór był idealny. Peach Milk Semilac tak bardzo mi się spodobał, że to jedyna brzoskwinka, jaką posiadam w kolekcji i nie szukam już żadnej innej. Ta idealnie wpasowuje się w mój gust kolorystyczny. Z lakierem pracuje się bardzo dobrze, jednak ma pewną wadę. Krycie nie należy do rewelacyjnych i najlepiej nakładać ją w aż 3 cienkich warstwach.

Pink Gold Semilac i Peach Milk Semilac - swatche na paznokciach
Pink Gold Semilac i Peach Milk Semilac na paznokciach. Z czym łączyć Pink Gold Semilac?

Co tu dużo mówić, bardzo podoba mi się połączenie Pink Gold Semilac 094 i Peach Milk Semilac 055. Oba kolory pięknie ze sobą współgrają, a manicure wykonany z ich użyciem cieszy oko przez kilka tygodni. Oba lakiery bardzo przypadły mi do gustu i chętnie po nie sięgam solo lub w duecie.

Jak Wam się podoba to połączenie? Z jakimi kolorami najczęściej łączycie Pink Gold Semilac?

INNE LAKIERY HYBRYDOWE, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Pozdrawiam!

Don`t copy text!