Orientana maseczka z glinki migdał i szafran

Zima to bardzo dobry czas na wprowadzenie zmaksymalizowanej pielęgnacji. Krótkie, zimne i szare dni sprzyjają dłuższemu przebywaniu w domu, co nie musi wcale oznaczać zaszycia się pod kocem i braku chęci na wszystko. Możemy wykorzystać ten czas na porządne zadbanie o swoje ciało, co poprawi nie tylko Nasz wygląd, ale i samopoczucie oraz pewność siebie. Zima to również czas, w którym cera oczekuje więcej niż zazwyczaj, nie tylko w kwestii nawilżania. Warto również nie męczyć je zbyt mocnymi i drażniącymi produktami. Kierując się tą zasadą, w tym sezonie postawiłam na łagodne, ale skuteczne oczyszczanie z Orientana maseczka z glinki migdał i szafran.

Orientana maseczka z glinki migdał i szafran

ORIENTANA MASECZKA Z GLINKI MIGDAŁ I SZAFRAN

Maseczka Orientana z migdałem i szafranem opiera swoje działanie na glinkach i olejach roślinnych. Znajdziemy tutaj glinkę koalinową i bentonitową oraz ziemię fulerską, które zapewniają oczyszczenie, detoksykację oraz odżywianie. Olej migdałowy dba o nawilżenie i wygładzenie skóry, a olej szafranowy zapewnia jej młody i zdrowy wygląd. Maseczka przeznaczona jest do cery suchej i normalnej.

Cena: 25-35zł
Pojemność: 50g
Orientana maseczka z glinki migdał i szafran skład

W opakowaniu znajdziemy 50g maseczki o orientalnym zapachu. Nie jest on duszący i nie męczy, lecz oczarowuje swoim pięknem. Nie miałam chyba nigdy maseczki, której zapach byłby tak nieoczywisty i zaskakujący. Czuć go cały czas, podczas gdy trzymamy maseczkę na twarzy, dzięki czemu oprócz pielęgnacji mamy zapewnioną również aromaterapię.

Orientana maseczka z glinki migdał i szafran opinie

Maseczka Orientana z migdałem i szafranem ma postać gładkiej pasty, która bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy i równie łatwo z niej zmywa. Oparta jest na glinkach, jednak dzięki zawartości olejków nie zastyga błyskawicznie na twardą i ściągającą skorupę. Dosyć długo pozostaje zwilżona, a nawet gdy zaschnie, to nie daje się tego odczuć na twarzy. To ogromny plus, bo jednak glinki potrafią być bardzo nieprzyjemne po zaschnięciu. Po użyciu twarz jest wygładzona, oczyszczona i odżywiona, a koloryt jest wyrównany. Mam też wrażenie, że delikatnie zwęża pory. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić, bo zdecydowanie robi to, co powinna. Jest również bardzo wydajna.

W składzie maseczki Orientana migdał i szafran znajdziemy sporo aktywnych substancji, m.in. wspomniane wcześniej glinki i olejki oraz sok z aloesu, kozie mleko, wodę różaną, ekstrakt z akacji senegalskiej, ekstrakt z bazylii, wit. E, czy ekstrakt z szafranu. Na pewno ma co w niej działać.

Maseczka Orientana migdał i szafran opinie

Aktualnie to mój nr 1 wśród maseczek do twarzy i na pewno skuszę się jeszcze na inne maski tej firmy. Maseczka Orientana migdał i szafran zdecydowanie robi robotę, a na efekty nie trzeba długo czekać. Jest również bardzo przyjemna w użyciu, a jej piękny zapach pozwala się zrelaksować. Ceny maski bardzo różnią się w zależności od sklepu. Dostępność głównie internetowa. Tutaj znajdziecie listę sklepów i ceny → MASECZKA ORIENTANA MIGDAŁ I SZAFRAN

Zobacz również: ORIENTANA PEELING DO TWARZY PAPAJA

Inne maseczki, które mogą Cię zainteresować:
BIELENDA CLOUD MASK
THE BODY SHOP MASKA RÓŻANA
LUSH MASK OF MAGNAMINTY
BIELENDA BOTANIC SPA RITUALS MASECZKA REGENERUJĄCA
MASKA TOŁPA CZARNY DETOX
EVELINE FACEMED+ Z WĘGLEM AKTYWNYM
OCZYSZCZAJĄCA MASECZKA PLANETA ORGANICA
ROSYJSKA MASECZKA DZIEGCIOWA I WITAMINOWA
LOREAL CZYSTA GLINKA – ZIELONA, CZERWONA, CZARNA
WARZYWNE MASECZKI MARION
BROKATOWE MASECZKI SELFIE PROJECT

Pozdrawiam!