Bielenda, Skin Clinic Professional, korygujące serum Anti-age do cery tłustej i mieszanej z niedoskonałościami

O serum korygującego do cery tłustej i mieszanej z niedoskonałościami Bielenda Mezo Serum było kilka miesięcy temu bardzo głośno. Większość opinii, które kojarzę, były pozytywne. A jak sprawdziło się na cerze, do której jest ono dedykowane? Zapraszam do czytania.

Korygujące serum Bielenda Mezo Serum opinie
Korygujące serum Bielenda Mezo Serum opinie, działanie
Korygujące serum Bielenda Mezo Serum opinie, blog
Bielenda Mezo Serum korygujące niedoskonałości opinie
Bielenda Mezo Serum serum korygujące opinie i działanie

Serum korygujący Bielenda Mezo Serum

Głównymi składnikami aktywnymi serum Bielenda Mezo Serum są: kwas migdałowy, kwas laktobionowy i witamina B3. Wiedząc, że kwas migdałowy jest dosyć lekki dla mojej cery, nie spodziewałam się szybkich i mocnych rezultatów, bo wszystkie produkty z jego zawartością spisywały się u mnie średnio. Mimo to zakupiłam produkt, bo w końcu nie opiera się on tylko na tym składniku, jest jeszcze kwas laktobionowy, no i te wszystkie wychwalające opinie nie mogły się wziąć znikąd.

Serum korygujące Bielenda Mezo Serum kazało mi dosyć długo czekać na widoczne efekty, ale niestety tak to już jest z produktami z kwasami. Na początku miałam wrażenie, że serum nie działa, bo nie widziałam najmniejszej różnicy. Po kilku tygodniach coś się zaczęło dziać, a po prawie dwóch miesiącach w końcu moja cera stała się idealna. Wszelkie niedoskonałości zostały zredukowane, gdy coś się pojawiło, to znikało szybciej niż zawsze. Podczas stosowania nie miałam problemu z łuszczącą się skórą, ale wymagała lepszego nawilżenia. Z przebarwieniami serum radziło sobie średnio, ale niestety prawie nic nie daje im rady… Sielanka trwała kilka tygodni, dopóki nie byłam zmuszona do odstawienia produktu na kilka dni. Od razu zaczęło mnie wysypywać, a po powrocie do codziennego stosowania musiałam znowu długo czekać na poprawę. Po kolejnych tygodniach straciłam do niego cierpliwość i definitywne zrezygnowałam z naszej współpracy, co skończyło się wysypem, jakiego nie miałam od lat…

Bielenda Mezo Serum opinie

Generalnie ciężko mi ocenić definitywnie serum korygujące Bielenda Mezo Serum. Po długim stosowaniu rezultaty były widoczne, jednak to, co spotkało mnie po jego odstawieniu, nie pozwala mi spojrzeć na produkt przychylnym okiem. Wiem, że część dziewczyn wysypywało już podczas stosowania, mnie to spotkało po zaprzestaniu stosowania.

Bielenda Mezo Serum skład i opinie

Dodam jeszcze, że historia nie skończyła się tragicznie, bo dzięki takiemu tokowi wydarzeń, poznałam najlepszy, ogólnodostępny krem na niedoskonałości, który w krótkim czasie pozwolił mi znowu patrzeć na swoją twarz z uśmiechem na ustach 🙂 Jest nim Effaclar Duo+, o którym na pewno napiszę na blogu 🙂

Chętnie poczytam, jak u Was sprawdziło się serum korygujące Bielenda Mezo Serum!

Pozdrawiam!

Don`t copy text!