Cudowne nawilżenie z balsamem do włosów z organicznym olejem Avocado Planeta Organica

Hej 🙂

Dzisiaj przychodzę do Was z jednym z najlepszych produktów do włosów, jakie miałam okazję do tej pory stosować. Jest nim balsam do wszystkich rodzajów włosów z organicznym olejem Avocado firmy Planeta Organica.

Zanim dojdę do najważniejszego, muszę trochę popsioczyć na opakowanie. Odżywka jest gęsta i jak można się domyślić, widząc kształt buteleczki, nie współpracowało mi się z nią zbyt łatwo. Mimo to warto się przemęczyć, bo odżywka ma wiele do zaoferowania! 🙂 Zapach jest bardzo delikatny, zazwyczaj nie zwracałam na niego uwagi.

Przyznam szczerze, że nigdy nie miałam tak pięknie nawilżonych włosów, jak po tej odżywce. Myślałam, że wersja z masłem mango jest mocno nawilżająca, jednak ta biję ją na głowę. Sprawdziła się po farbowaniu, kiedy włosy miałam mocno wysuszone, po pływaniu w morzu lub chlorowanej wodzie i po długim wystawianiem włosów na słońce. Oprócz nawilżenia widziałam też piękne odżywienie i blask włosów, ułatwiała również rozczesywanie.

Oprócz działania podoba mi się również jej skład. Już sama zawartość oleju avocado w ilości 12% robi pozytywne wrażenie 🙂 Oprócz niego w balsamie znajdziemy mleczko kokosowe, ekstrakt z liczi i olej z orzechów włoskich.

Odżywkę kupiłam za ok. 13zł, widzę, że teraz można ją dostać już za 11zł. Pojemność to 250ml. Na pewno skuszę się na nią ponownie plus mam zamiar przetestować maskę z tej serii, zawierającą 15% oleju avocado.

Pozdrawiam 🙂

Don`t copy text!