Ekspresowa odżywka regeneracyjna bez spłukiwania Gliss Kur Oil Nutritive

Hej 🙂

Dwufazowa odżywka bez spłukiwania to produkt obowiązkowy dla każdego, kto boryka się z problemem splątanych włosów po umyciu. Lekkie spryskanie mgiełką potrafi Nam uratować w takiej sytuacji życie. Ja zawsze mam taki produkt pod ręką i bardzo często po niego sięgam. Dzisiaj przedstawię Wam ekspresową odżywkę regeneracyją bez spłukiwania z 7 olejkami i płynną keratyną Gliss Kur.

W składzie już od 4-go miejsca znajdziemy tytułowe olejki, a wśród nich olej arganowy, makadamia, oliwa z oliwek, olej migdałowy, olej z pestek moreli, olej z owoców drzewa marula, olej sezamowy. Zaraz za nimi znajduje się panthenol, keratyna i hydrolizat protein pszennych. Nie zabrakło też silikonów, ale to dobrze, bo mają one za zadanie chronić Nasze włosy. Tym składem produkt sprawił, że od razu chciałam go wypróbować.

Z działania jestem bardzo zadowolona, bo z rozplątywaniem radzi sobie bardzo dobrze, a to jest główna rzecz, której oczekuję od tego typu produktów. Kilka psiknięć i po kłopocie 🙂 Nie potrafię ocenić, czy na prawdę zmniejsza ilość rozdwojonych końcówek, bo moje włosy nie mają do tego zbytniej tendencji, ale patrząc na skład, jestem w stanie uwierzyć, że może wpłynąć pozytywnie na ich stan. Dzięki ułatwionemu rozczesywaniu mniej włosów się łamie i wypada. Zazwyczaj używam jej na wilgotne włosy po umyciu, ale lubię też nakładać ją na sucho, gdy mam na głowie siano, bo ładnie je wygładza i nadaje blasku. Zapach ma bardzo przyjemny.

Używam tej odżywki już pół roku i dopiero teraz dobija do dna, także wydajność ma ogromną. Bardzo polubiłam tę wersję Gliss Kura i chętnie do niej wrócę.

Używacie dwufazowych odżywek bez spłukiwania?

Pozdrawiam 🙂

Don`t copy text!