Gładkie włosy z szamponem Yves Rocher

Hej 🙂

Moja przygoda z szamponami Yves Rocher zaczęła się od totalnego niewypału – szamponu odżywczego z mleczkiem z owsa. Miał być łagodny szampon, który zadba o włosy, a skończyło się na ich przesuszeniu. Na szczęście był niewydajny. Przez te doświadczenia bardzo sceptycznie podchodziłam do jego brata, szamponu wygładzającego. Pomyślałam, że jak już kupiłam, to muszę zużyć. Jak myślicie, jak skończyła się ta historia?

Pierwsze użycie, stres, bo włosy i tak swoje oberwały od jesiennej pogody i żal im dowalać dodatkowych zniszczeń. Otwieram opakowanie, wyciskam produkt i od razu widzę różnicę – gęsta konsystencja, poziom niepokoju trochę opadł. Wmasowuję we włosy, mija chwila i już wiedziałam, że źle na pewno nie będzie!

Ostatecznie szampon okazał się być produktem wygładzającym nie tylko z nazwy! Włosy po jego użyciu są ujarzmione, gładkie, a jednocześnie dobrze oczyszczone. Nie wzmaga ich przetłuszczania, nie obciąża ich. Nie pamiętam jego zapachu, wiem jednak, że na pewno nie był brzydki. Jest to jeden z lepszych szamponów, jakie używałam.

Słów kilka o składniku aktywnym:
Ziarna Gombo pochodzą najczęściej z Afryki. Jest to owoc bogaty w
antyoksydanty i witaminy, bardzo znany zwłaszcza jako składnik
kulinarny. Ma również właściwości kosmetyczne skutecznie wpływające na
włosy: wygładza ich włókna.

Zazwyczaj nie wierzę w cudowne działania szamponów, bo to tylko produkty do mycia, jednak w tym przypadku obietnice producenta zostały w 100% spełnione!

W promocji można go kupić za 12,90zł, cena regularna 14,90zł.

Pozdrawiam 🙂

Don`t copy text!