Odżywka Goodbye Damage Garnier Fructis

Hej 🙂

Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić odżywkę do włosów, która swoim cudownym i intensywnym zapachem umilała mi ciepłe, letnie dni i wypoczynek nad morzem. Jest to kolejny produkt z linii Garnier Fructis, z którego jestem bardzo zadowolona.

Co obiecuje producent:

Skład

Działanie 

Jak widać na zdjęciu odżywka ma gęstą konsystencję, dzięki czemu jest wydajna i nie trzeba jej dużo nakładać, aby uzyskać pożądany efekt. Po jej użyciu włosy stają się wygładzone (co czuć już przy spłukiwaniu), lśniace, zdyscyplinowane i nie ma najmniejszego problemu z ich rozczesaniem. Z każdym użyciem efekt się wzmacnia. To, co najbardziej ją charakteryzuje, to bardzo intensywny, fenomenalny zapach, który utrzymuje się na włosach od mycia do mycia (w moim przypadku dwa dni)! Jeszcze nigdy nie spotkałam się z odżywką, po której włosy tak długo pachną!

Na pewno nie usunie rocznych zniszczeń w tydzień, jak insynuuje producent, nie sądzę, aby w ogóle je usunęła, bo to tylko odżywka, ale uważam, że to dobry produkt, który na pewno zagości jeszcze w mojej łazience.

Pozdrawiam 🙂

Don`t copy text!